O nas

są rzeczy tym prawdziwsze, im bardziej ich nie ma

Jak na przykład łódzkie tabliczki kremówki. Na ścianach naszych domów możemy je spotkać sporadycznie ale przecież wciąż je pamiętamy i w jakimś sensie wyznaczają topografię naszego miasta.

my
fot. Jacek Grudzień

Serdecznie witamy.

Cieszymy się, mogąc zaproponować Wam kilka drobiazgów, które - jak wierzymy - ubarwiają raczej szarą codzienność. A jeśli jest to codzienność łódzka, bywa rozmaicie. Wbrew rozmaitym srogim prognozom i opiniom, że się nie da, że nie ma sensu i że kto tu mieszka, ten sobie szkodzi, my wierzymy w potencjał Łodzi. A konkretnie w jej mieszkańców.

I co z tego? Ano to, że chcemy zaproponować garść drobiazgów, które nawiążą do miasta, w którym żyjemy. Ale także do tego, które żyje w naszej pamięci. W tej Łodzi na przykład tabliczki z nazwami ulic to kremówki - piękne i wyjątkowe. I na bazie tego wspomnienia zrobiliśmy przypinki, które pozwolą nam się odnaleźć. Nam, tj. ludziom, którzy chodzą tymi samymi łódzkimi drogami.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przeszli się nimi razem.


Pociąg do Łodzi to także firma, która może realizować usługi reklamowe, marketingowe, promocyjne. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.

Zapraszamy
Michał Kędzierski, Radomir Dziubich